Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

Koncentracija AS „Dobeles dzirnavnieks“ įsigyjant 100 proc. AB „Baltic mill“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu [email protected]

  • Gauta: 2021 12 10
  • Paskelbta: 2021 12 15

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija AS „Dobeles dzirnavnieks“ įgyjant 100 proc. AB „Baltic mill“ akcijų ir įgyjant pastarosios bendrovės vienvaldę kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Koncentracija vykdoma AS „Dobeles dzirnavnieks“, įgyjant 100 proc. AB „Baltic mill“ akcijų ir tokiu būdu įgyjant pastarosios bendrovės vienvaldę kontrolę.

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas AS „Dobeles dzirnavnieks“ vykdo grūdų malimo produktų gamybą ir didmeninę prekybą miltais, dribsniais, makaronais, kruopomis, pašaru gyvūnams, grūdais ir kt. produktais. Veikla vykdoma Lietuvoje, visose Baltijos šalyse ir kitose valstybėse. Su juo susiję ūkio subjektai vykdo ūkinę veiklą tokiose pagrindinėse ūkinėse veiklos srityse: grūdų malimo produktų gamyba ir didmeninė prekyba miltais, dribsniais, makaronais, kruopomis, pašaru gyvūnams, grūdais ir kt., atsinaujinančios energijos gamyba, nekilnojamojo turto nuoma. Veiklos vykdomos Lietuvoje, Baltijos šalyse ir kitose valstybėse.

Įgyjamas ūkio subjektas AB „Baltic mill“ vykdo dukterinių bendrovių kontroliavimo (holdingo) veiklą. Veikla vykdoma Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Su įsigyjamu ūkio subjektu susijusios įmonės vykdo ūkinę veiklą tokiose pagrindinėse ūkinėse veiklos srityse:  grūdų malimo produktų gamyba ir didmeninė prekyba miltais, dribsniais, košėmis, javainiais, makaronais, kruopomis ir kt. produktais, nekilnojamojo turto nuoma, maitinimo paslaugos. Veiklos vykdomos Lietuvoje, Baltijos šalyse ir kitose valstybėse.