Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJA IR REGULIAVIMAS ENERGETIKOS RINKOSE – PLIUSAI IR MINUSAI

2007 09 04

„Savivaldos ir rinkų reguliavimo institucijų įtaka energijos, dujų, centralizuoto šildymo ir vandens tiekimo rinkoms“ ,- tokia pirmoji tema, kurią analizuos Baltijos regiono IV konferencijos konkurencijos klausimais dalyviai. Konferencija, kurioje dalyvaus Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos ir Lenkijos konkurencijos institucijų atstovai, vyks Taline rugsėjo 5-6 dienomis. Konferencijai pranešimus parengę Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos specialistai kolegas supažindins su patirtimi, kuri sukaupta išaiškinant antikonkurencinius kai kurių profesinių ir verslo asociacijų veiksmus, taip pat konkurencijos aspektu įvertins padėtį šalies mažmeninės prekybos rinkoje. Konferencijoje taip pat numatyta aptarti konkurencijos problemas liberalių profesijų srityje ir išanalizuoti Baltijos šalių visuomenės informavimo priemonių rinkose vykstančią koncentraciją ir kitus procesus.

Tradicinėmis tapusios Baltijos regiono konferencijos konkurencijos klausimais padeda specialistams išsamiau ir operatyviau susipažinti su kolegų vykdomais tyrimais, sukaupta patirtimi bei problemomis atskirose rinkose ir yra tapusios pagrindiniu diskusijų forumu aktualiausiais konkurencijos klausimais Baltijos šalyse.

Atstovė viešiesiems ryšiams