Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA NEBENAGRINĖS „TELIA LIETUVOS“ PLANUOTO DUOMENŲ LOGISTIKOS CENTRO ĮSIGIJIMO

537.jpg

Konkurencijos taryba nutraukė pranešimo apie koncentraciją bendrovei „Telia Lietuva“ įsigyjant 100 proc. Duomenų logistikos centro (DLC) akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę nagrinėjimo procedūrą.

Birželio 14 d. Konkurencijos taryba gavo „Telia Lietuvos“ prašymą nutraukti pranešimo apie koncentraciją nagrinėjimo procedūrą.

„Telia Lietuva“ ir DLC atsisakė planų įgyvendinti sandorį po to, kai Konkurencijos tarybos ekspertai, išnagrinėję telekomunikacijos bendrovės vasario 20 d. pateiktą pranešimą apie koncentraciją ir atlikę surinktų duomenų analizę, įmonę supažindino su preliminariomis išvadomis, kad įgyvendinus koncentraciją kai kuriose rinkose „Telia Lietuvos“ rinkos dalis reikšmingai išaugtų ir tai galėtų turėti neigiamą poveikį konkurencijai, o tuo pačiu ir atitinkamų paslaugų pirkėjams. Įvertinusi pastabas, „Telia Lietuva“ nusprendė nebeįgyvendinti koncentracijos.

Telekomunikacijos bendrovė dar pranešime apie koncentraciją teikė Konkurencijos tarybai siūlymą prisiimti įsipareigojimus – perleisti dalį įsigyjamo ūkio subjekto verslo, tačiau institucijos ekspertams kilo abejonių, ar siūlytų įsipareigojimų pakaktų galimam neigiamam poveikiui konkurencijai nagrinėtose rinkose pašalinti.